USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes

ex. Polinesia Resort Beira Mar Muro Alto Porto De Galinhas - Anunes

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

53

Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes 3*

 Wi-Fi
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Αθλητικές δραστηριότητες

Υδάτινο πάρκο

Νεροτσουλήθρες

Ένα γήπεδο τέννις

Τραπέζια για Μπιλιάρδο

Πίνγκ-πόνγκ

 Σπα & Ευεξία

Μασάζ

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

Μπαρ/ Lounge

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

Παιδικό κλαμπ

Παιδική πισίνα

Παιδική χαρά

Δωμάτιο παιχνιδιών

 Κλιματισμός

Το άνετο Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes 3 αστέρων προσφέρει επίσης θαλάσσιο πάρκο, νεροτσουλήθρες και παιδική χαρά για να περάσετε τον ελεύθερο χρόνο σας.

Praia de Muro Alto απέχει 500 μέτρα από το φιλικό προς τα κατοικίδια ξενοδοχείο και Παραλία Cupe είναι σε απόσταση 4 χλμ.

Τα δωμάτια διαθέτουν σίδερο και σιδερώστρα, εξοπλισμό σιδερώματος και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και παροχές καφέ και τσαγιού για την άνεση των πελατών.

Τα κοντινά εστιατόρια, συμπεριλαμβανομένου του Barraca Da Ana απέχουν 500 μέτρα από το άνετο Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Παραλία Cupe
    3,2 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre
    51 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Ανελκυστήρας
  • Καφετέρια

Γεύματα και ποτά

  • Βραστήρας
  • Κουζινικά είδη
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/ Lounge
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Ξαπλώστρα
  • Υδάτινο πάρκο
  • Κήπος
  • Μασάζ
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Ένα γήπεδο τέννις
  • Τραπέζια για Μπιλιάρδο
  • Πίνγκ-πόνγκ

Υπηρεσίες

  • Πλύσιμο ρούχων
  • Υπηρεσίες καταστημάτων

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες
  • Παιδική πισίνα
  • Νεροτσουλήθρες
  • Παιδική χαρά
  • Παιδικό κλαμπ
  • Δωμάτιο παιχνιδιών

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 22:00
Check-out: από 09:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Έχει πάρκινγκ στο άνετο Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes;

    Στη διάθεση των πελατών του το άνετο Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes έχει χώρος στάθμευσης δωρεάν.
  • 🕗

    Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes;

    Σε τo Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο άνετο Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes;

    Η μέση τιμή δωματίου στο άνετο Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes αποτελεί 158$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Polinesia Resort - Luxuoso Beira Mar Muro Alto - Porto De Galinhas - Anunes, Βραζιλία

Estrada Acesso Para Praia De Muro Alto E Camboa 2º - Hao, Pôrto das Galinhas, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allgalinhashotels.com

All rights reserved